Ogłoszenia - 13. Niedziela Zwykła .30.06.2024 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i o godz. 19.00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 18.30. Msze Święte w kaplicach – w Parku Dolnym o godz. 16.00, a na Sewerynówce o godz. 17.00.

2. Witamy serdecznie Szanownych Gości – Kuracjuszy oraz Turystów i  zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem; nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godz. 14.45.

3. W liturgii tygodnia obchodzimy: wspomnienie NMP Tuchowskiej – we wtorek; święto św. Tomasz Apostoła – w środę; wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej – w sobotę.

4. W tym tygodniu przypada I. czwartek, I. piątek i I. sobota miesiąca. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty: w środę od godz. 18.00; w czwartek od godz. 18.00, w czasie spowiedzi cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań do służby Bożej w Kościele, oraz w piątek od godz. 16.00 i od 18.30. Msze Święte wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa ze składką na misje – w piątek o godz. 7.00, 17.00 i 19.00. Nabożeństwo wynagradzające – w sobotę po Mszy Świętej o godz. 7.00. Odwiedziny chorych: w Wyżnej Szczawnicy w piątek od godz. 10.00, zaś w Niżnej w sobotę od godz. 10.00.

5. Grupę Odnowy „Synaj” zapraszamy na spotkanie we wtorek wieczorem.

6. Korzystajmy z prasy dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień w kościele. Ze stolika z prasą można zabrać kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.

7. Szczawnicki Oddział Akcji Katolickiej, organizuje Parafialny Kiermasz Książki Religijnej, Regionalnej i Patriotycznej. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty!

8. Msze Święte gregoriańskie za śp. Apolonię Węglarz i śp. Janusza Kordasa, będą odprawiane poza naszą parafią od poniedziałku, 1 lipca.

9. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Katarzyna Bryniarska i śp. Krystyna Zachwieja. Polećmy ich Miłosiernemu Bogu.

Do użytku wewnętrznego