Misje Parafialne

W naszej parafii odbywają się Misje Święte. Zapraszamy wszystkich Parafian, a także Kuracjuszy i Turystów do udziału w tych jakże ważnych w życiu wspólnoty wierzących ćwiczeniach duchowych.

Boże Ciało 2022

W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa (czwartek, 16.06.2022), podniosłej atmosferze współtworzonej przez wszystkie asysty i uczestników, wzbogaconej przepiękną pogodą, odbyła się czerwca doroczna procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy.

Sakrament Bierzmowania

W piątkowe popołudnie 29.04.2022 r. o godzinie 15.30 w szczawnickim kościele pw. Św. Wojciecha BM miało miejsce uroczyste udzielenie Sakramentu Bierzmowania.

Odpust ku czci św. Wojciecha

W niedzielę 24 kwietnia - czcząc tajemnicę Bożego miłosierdzia, oddawaliśmy cześć jego apostołom, a także apostołowi wiary i naszemu Patronowi - Św. Wojciechowi. Pomagał nam w tym ks. Adam Styc SDS.

Parafialna Droga Krzyżowa

Dziękujemy o. Wojciechowi Bieszke za rozważania w czasie Nabożeństwa Drogi Krzyżowej, które odbyło się w Niedzielę Palmową ulicami Szczawnicy, Wszystkim uczestnikom, drogim Parafianom i miłym Gościom, dziękujemy za wspólną modlitwę, zaś Straży Miejskiej i Straży Pożarnej za troskę o bezpieczeństwo i porządek. Bóg zapłać!

Niedziela Palmowa

"Hosanna Synowi Dawidowemu..." Dzięki Bogu, pogoda dopisała i mogliśmy poświęcić palmy na zewnątrz i udać się do kościoła w uroczystej procesji.

Rekolekcje Wielkopostne 2022
Uroczystość Wszystkich Świętych