Ogłoszenia - 3. Niedziela Wielkanocna 14.04.2024 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i o godz. 19.00. Nieszpory niedzielne o godz. 18.30.

2. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na cele inwestycyjne w parafii. Z serca dziękujemy również za przekazywane indywidualnie, oraz wpłacane na konto parafii, ofiary na jej utrzymanie oraz na cele inwestycyjne. Bóg zapłać!

3. Witamy serdecznie Szanownych Gości – Kuracjuszy oraz Turystów i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem; Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godz. 14.45; Nabożeństwo za przyczyna św. Pio z Pietrelciny – w tym dniu skieruje do nas słowo o misjach Ks. Stanisław Wojdak – ojciec duchowny tarnowskich misjonarzy, który będzie miał również animację misyjną w szkołach.

4. Mszę Świętą na rozpoczęcie sezonu flisackiego, w 90 roku powstania Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich, odprawi ks. Abp Marek Jędraszewski, w sobotę, 20 kwietnia, o godz. 9.00 na przystani początkowej spływu w sromowieckich Kątach. Będzie na niej grała Szczawnicka Orkiestra Dęta. Serdecznie zapraszamy na to plenerowe wydarzenie!

5. Na spotkania formacyjne zapraszamy: aspirantów – w poniedziałek na godz. 15.30; grupę Odnowy „Synaj” – we wtorek wieczorem; Scholę parafialną w środę na godz. – 17.30; Akcję Katolicką - w środę wieczorem.

6. W związku z rewitalizacją ul. Zdrojowej rozpoczęte zostały konieczne do przeprowadzenia prace na parkingu, Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.

7. Korzystajmy z prasy dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień w kościele. Ze stolika z prasą można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.

8. Dzisiaj, w godzinach od 8.30 do 13.30 w Szkole Podstawowej nr 1 będzie możliwość oddani a krwi dla potrzebujących. Szczegóły na plakacie.

9. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp. Kazimiera Brukiewa. Polećmy ją Miłosiernemu Bogu.

Do użytku wewnętrznego