Ogłoszenia - Boże Narodzenie 25.12.2023 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i o godz. 17.00. Nieszpory świąteczne o godz. 16.30.

2. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy wsparli działalność Caritas w okresie przedświątecznym, zaś wszystkim zaangażowanym w dzialność parafialnego zespołu Caritas - za pracę na rzecz potrzebujących. Szczawnickiemu GOPR serdecznie dziękujemy za pomoc w dostarczeniu paczek potrzebującym. Dziękujemy wszystkim, którzy uczęszczali na Roraty, a szczególnie dzieciom razem z rodzicami oraz Siostrze Urszuli – przełożonej ze Skałki – i  Pani Kazimierze Kopciuch za prowadzenie śpiewu Godzinek. Dziękujemy również Siostrze Krystynie, Akcji Katolickiej, grupie Odnowy „Synaj” oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie szopki i świątecznego wystroju kościoła. Wspólnocie Leśno-Gruntowej składamy podziękowanie za przywiezione do kościoła choinki. Dziękujemy za oprawę muzyczną na Pasterce: Muzyce ze Scownic i wszystkim grającym; P. Organiście a także scholii dziecięcej, Związkowi Podhalan, członkom Zespołu im. Jana Malinowskiego  i wszystkim prowadzącym śpiew, przygotowany pod opieką ks. Adama. Szczawnickiej Orkiestrze dziękujemy za ubogacenie liturgii na sumie. Pocztom Sztandarowym oraz wszystkim, którzy włożyli regionalne stroje za nadanie uroczystego charakteru naszej wspólnej modlitwie. Bóg zapłać!

3. Drogim Parafianom i Miłym Gościom życzymy obfitości łaski na to Boże Narodzenie – niech uczestnictwo w liturgii oraz celebrowanie tradycji w rodzinnym gronie, owocują doświadczeniem miłości Boga i człowieka, której tak bardzo potrzebujemy w tych skomplikowanych czasach. Niech Nowonarodzony w naszych sercach Jezus wszystkim obficie błogosławi!

Do użytku wewnętrznego