Ogłoszenia - III Niedziela Zwykła 22.01.2023 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą dzisiaj o godz. 6.00, 7.30, 9.00. 10.30, 12.00 i 17.00. Nieszpory niedzielne o godz. 16.30.

2. Witamy serdecznie Szanownych Gości – Kuracjuszy oraz Turystów i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia, który do środy obchodzony jest jako Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan: Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem; Msza Święta przez przyczynę św. Wojciecha w intencji Ojczyzny – w czwartek wieczorem; nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godz. 14.45.

3. W liturgii tygodnia obchodzimy: wspomnienie św. Franciszka Salezego – we wtorek; święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła – w środę;  wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa – w czwartek; Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu – w sobotę.

4. Osoby należące do grup parafialnych zapraszamy na spotkania formacyjne: grupę Odnowy „Synaj” – we wtorek po Mszy Świętej wieczornej, Stowarzyszenie Rodzin  Katolickich – w środę wieczorem.

5. Korzystajmy z prasy dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień w kościele. Ze stolika z prasą można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.

6. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Pienińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Dominanta” – odbędzie się on w naszym kościele dzisiaj, 22 stycznia, po Mszy Świętej wieczornej.

7. Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczawnicy informuje o możliwości przystąpienia do projektu „Korpus Wsparcia Seniorów” dla osób 65+. O szczegóły i w celu zapisu należy zgłaszać się osobiście lub telefonicznie do Ośrodka Pomocy Społecznej do 27 stycznia.

8. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Józef Bieniek. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu.

Program wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:

Poniedziałek, 23.01, od godz. 15.00
1. ul. Skotnicka (numery parzyste) – od góry –