Ogłoszenia - XIX Niedziela Zwykła 7.08.2022r.

XIX Niedziela Zwykła

07.08.2022

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, i o 19.00. Nieszpory niedzielne o godz. 18.30. Msze Święte w kaplicach: w Parku Dolnym o godz. 16.00, na Sewerynówce o godz. 17.00.

2. Witamy serdecznie Szanownych Gości – Kuracjuszy oraz Turystów. Zachęcamy do uczestnictwa w ciągu tygodnia wraz z Wiernymi naszej parafii w Mszach Świętych i nabożeństwach: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem; Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godz. 14.45, Nowenna do Bożego Miłosierdzia – w piątek wieczorem.

3. W liturgii będziemy obchodzić: wspomnienie św. Dominika – w poniedziałek; święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy – we wtorek; święto św. Wawrzyńca – w środę; wspomnienie św. Klary – w czwartek.

4. Nabożeństwo Fatimskie, które poprowadzi Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, odbędzie się w sobotę (13.08) po Mszy Świętej wieczornej.

5. Członków Parafialnego Zespołu Caritas zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 18.00 na plebanię.

6. Członków Akcji Katolickiej zapraszamy na spotkanie formacyjne w środę po wieczornej Mszy Świętej.

7. Rodziców chrzestnych oraz rodziców, którzy planują chrzest dziecka w sierpniu lub na początku września zapraszamy na katechezę chrzcielną w sobotę po Mszy Świętej wieczornej.

8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej. Na stoliku z prasą są również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.

9. Szczawnicki Oddział Akcji Katolickiej, organizuje Parafialny Kiermasz Książki Religijnej, Regionalnej i Patriotycznej. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty!

10. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Jerzy Gasek. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu

Do użytku wewnętrznego