Ogłoszenia - XI Niedziela Zwykła 13.06.2021r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i o godz. 19.00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 18.30, Nabożeństwo Fatimskie – po Mszy Świętej wieczornej - poprowadzą je dzieci pierwszokomunijne.
  2. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na cele inwestycyjne w parafii. Z serca dziękujemy również za przekazywane indywidualnie, oraz wpłacane na konto parafii, ofiary na jej utrzymanie oraz na cele inwestycyjne. Bóg zapłać!
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach i Mszach Świętych w ciągu tygodnia, który dla dzieci pierwszokomunijnych będzie „Białym Tygodniem: codziennie wieczorem nabożeństwo czerwcowe, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy - w środę wieczorem; nabożeństwo Godziny Miłosierdzia - w piątek o godzinie 14.45; nowenna Przez przyczynę św. Pio z Pietrelciny – w piątek wieczorem.
  4. W liturgii tygodnia obchodzimy: wspomnienie bł. Michała Kozala – w poniedziałek; wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego – w czwartek.
  5. Z racji roku jubileuszowego Msza Święta wotywna ku czci św. Józefa zostanie odprawiona w sobotę (19. czerwca) o godz. 7.00.
  6. W najbliższy wtorek przypada 9. Rocznica objęcia Diecezji Tarnowskiej przez Biskupa Andrzeja Jeża. Pamiętajmy o szczególnej modlitwie w jego intencji.
  7. Scholę dziecięcą zapraszamy w środę na godz. 17.00.
  8. Odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy odbędzie się w przyszłą niedzielę. Okolicznościowe kazania będzie głosił ks. Mateusz Wojcieszak, który odbywał u nas praktykę duszpasterską. Uroczysta Msza Święta o godz. 12.00 będzie Jego Mszą Prymicyjną w naszej parafii. Po Mszy Świętej będzie Procesja Eucharystyczna. Zapraszamy Poczty Sztandarowe, dzieci klas IV obchodzące rocznicę I komunii świętej, dzieci dzwoniące i sypiące kwiaty. Niech nie zabraknie feretronów i pamiętajmy o regionalnych strojach.
  9. Korzystajmy z prasy dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień w kościele.
  10. Osoby zainteresowane szczepieniem przeciw Covid-19 w dniu dzisiejszym odsyłamy do tablicy ogłoszeń.
  11. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Wanda Węglarz. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu.