Ogłoszenia - Wniebowzięcie NMP - 15.08.2021 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 oraz o 19.00, Nieszpory niedz. o godz. 18.30, a po nich zmiana tajemnic różańcowych. Msze Święte w kaplicach: w Parku Dolnym o godz. 16.00, na Sewerynówce, gdzie obchodzone jest dzisiaj patronalne święto, o godz. 17.00. Na wszystkich Mszach świętych poświęcenie kwiatów i wieńców żniwnych.

2. Witamy serdecznie Szanownych Gości – Kuracjuszy oraz Turystów oraz zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem; Msza Święta wotywna o św. Józefie, z racji roku jubileuszowego, – w czwartek wieczorem; nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godz. 14.45; nabożeństwo przez przyczynę św. Pio z Pietrelciny - w piątek wieczorem.

3. W liturgii tygodnia będziemy obchodzili: wspomnienie św. Jacka – we wtorek; wspomnienie św. Bernarda – w piątek; wspomnienie św. Piusa X, papieża – w sobotę.

4. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień na stoliku z prasą. Tam również można znaleźć kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.

5. Zachęcamy do skorzystania z oferty książkowej kiermaszu zorganizowanego  przy kościele przez Akcję Katolicką. Można tam również znaleźć ikony wykonane na drewnie pozyskanym przy okazji remontu z dachu naszego kościoła.

6. W cyklu „Wytrwale wzwyż”, Akcja Katolicka oraz Szczawnicki Oddział PTTK zapraszają w przyszłą niedzielę (22 sierpnia) na pieszą wyprawę na Jarmutę. Zbiórka o godz. 9.00 na początku ulicy Szlachtowskiej przy moście św. Jana. W programie Msza Święta w Parku Dolnym o godz. 16.00.