Ogłoszenia - Niedziela Chrystusa Króla - 25 listopada 2018 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00. Nieszpory za zmarłych o godz. 16.30.
  2. Witamy serdecznie Szanownych Gości – Kuracjuszy oraz Turystów i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy - w środę wieczorem, Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godz. 14.45. Codziennie Różaniec z wypominkami o godz. 16.30.
  3. W liturgii tygodnia będziemy obchodzili: wspomnienie święto św. Andrzeja Apostoła – w piątek.
  4. W środę przypada 9. rocznica święceń biskupich Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża. Zachęcamy w tym dniu do szczególnej modlitwy w jego intencji.
  5. W tym tygodniu przypada I. sobota grudnia – nabożeństwo wynagradzające w sobotę po Mszy Świętej o godz. 7.00. Serdecznie zapraszamy!
  6. Msza Święta w intencji Ojczyzny - w czwartek wieczorem. W liturgię sprawowaną przez przyczynę św. Wojciecha włączą się członkowie Akcji Katolickiej. Po Mszy Świętej odbędzie się katecheza biblijna dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy!
  7. Kończy się rok liturgiczny. Przyszła niedziela wprowadzi nas w Adwent.
  8. Osoby należące do grup parafialnych zapraszamy na spotkania formacyjne: Grupę Odnowy w Duchu Świętym we wtorek na godz. 19.00; scholę w środę na godz. 16.00;  Spotkanie formacyjne Róży p. Marii Kamińskiej w środę po Mszy św. wieczornej; Pomocników Maryi w piątek na godz. 15.00 do Ochronki; Oazę Dzieci Bożych w piątek na godz. 16.00;
  9. Zespół Synodalny zapraszamy na spotkanie w piątek po Mszy Świętej wieczornej.
  10. Dekanalne czuwanie młodzieży „Na progu Adwentu” odbędzie się w piątek, 30 listopada, w kościele w Tylmanowej. Rozpoczęcie o godz. 19.30. Zachęcamy do udziału młodzież!
  11. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Gość Niedzielny, Niedziela, Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, są dostępne na stoliku z prasą. Stamtąd można zabrać również kartki z intencjami na bieżący tydzień. Kalendarze Rolnicze są rozprowadzane w zakrystii.
  12. W imieniu ks. Rafała Zborowskiego dziękujemy za dary dla Polaków mieszkających na przedmieściach Lwowa. Bóg zapłać!
  13. Duszpasterstwo osób niepełnosprawnych zaprasza osoby niepełnosprawne i ich opiekunów na Mszę Świętą do kościoła w Łącku w przyszłą niedzielę, 2 grudnia 2018 r. na godz. 15.00. Po jej zakończeniu spotkanie integracyjne w domu parafialnym.
  14. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty do wieczności śp. Mieczysław Żyga i Stanisław Salamon. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.

Do użytku wewnętrznego.