Ogłoszenia - VI Niedziela zwykła - 12 lutego 2017 r.

1.Msze Święte w naszym kościele będą o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 oraz 17.00. W ramach nabożeństwa czterdziestogodzinnego porządek adoracji jest dzisiaj następujący: Mężczyźni - po Mszy Świętej o godz. 9.00; Dzieci szkolne i przedszkolne – po Mszy Świętej o godz. 12.00; Siostry Zakonne - od godz. 13.15; Młodzież gimnazjalna, młodzież ze szkół średnich oraz młodzież pracująca - od godz. 14.00; Adoracja w ciszy dla wszystkich chętnych - od godz. 15.00; Kobiety - od godz. 15.30. Adorację zakończymy Nieszporami Eucharystycznymi o godz. 16.30. Zachęcamy do w tej wspólnotowej modlitwy! Serdecznie dziękujemy za ofiary indywidualne oraz te, składane dzisiaj na tacę na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać!

2.Witamy serdecznie Szanownych Gości - Kuracjuszy oraz Turystów, zachęcając, aby uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia. Tradycyjnie: w środę wieczorem - Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy oraz nabożeństwo Godziny Miłosierdzia - w piątek o godz. 14.45. Również w piątek po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się comiesięczne Nabożeństwo do św. Pio z Pietrelciny. Podziękowania i prośby indywidualne zanoszone do Boga za przyczyną św. Ojca Pio można zostawiać tej samej skrzynce, której zwykle używamy przed każdą środą.

3.W tym tygodniu we wtorek obchodzić święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, bpa - patronów Europy. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

4.Osoby należące do grup parafialnych zapraszamy na spotkania formacyjne: scholę dziecięcą w środę na godz. 16.00; grupę oazową starszą w środę po Mszy Świętej wieczornej; uczniów klas III gimnazjum wraz z rodzicami w piątek na Mszę świętą o 17.00, grupę oazową młodszą w piątek na godzinę 18.00; Grupę Młodzieżową „Adonai” w piątek po wieczornej Mszy świętej, Grupę Pomocników Maryi w sobotę na godz. 8.00; ministrantów w sobotę na godzinę 9.00 do kościoła.

5.Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej - Gość Niedzielny, Niedziela, sobotnio-niedzielny Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, są dostępne na stoliku z prasą. Tam również można znaleźć informacje na temat działalności diecezjalnej Caritas. Zachęcamy do samodzielnego wypełnienia deklaracji podatkowych oraz dokonywania odpisu 1 procenta podatku na Caritas Diecezji Tarnowskiej albo inne kościelne fundacje i organizacje pożytku publicznego.

6.Osoby zainteresowane badaniami: USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG płuc, USG stawów, USG piersi oraz echo serca, informujemy, że badania te będzie można zrobić w przychodni lekarskiej „Eskulap”, przy ul. Jana Wiktora 17a, w dniu 24 lutego br. (piątek) od godz. 8.00. Badania są odpłatne. Cena jednego badania – 55 zł. Bliższe informacje w przychodni.

7.W ubiegłym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: † Romualda Piecyk, zam. ul. Szalaya 104. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu…