Ogłoszenia - XXXIII Niedziela Zwykła - 17.11.2019 r.

Ogłoszenia - XXXIII Niedziela Zwykła  - 17.11.2019 r.

XXXII Niedziela Zwykła

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, i 17.00. Nieszpory za zmarłych o godzinie 16.30, a po nich zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. Witamy serdecznie Szanownych Gości - Kuracjuszy oraz Turystów i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia: Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem; Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia w piątek o godzinie 14.45; Nabożeństwo za przyczyną św. Pio z Pietrelciny w piątek wieczorem. Codziennie Różaniec z wypominkami o godzinie 16.30.
  3. W liturgii tygodnia będziemy obchodzili: wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny – w poniedziałek; wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego – w środę; wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, a zarazem Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego– w czwartek; wspomnienie św. Cecylii – w piątek.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego, patronalne święto Akcji Katolickiej.
  5. Osoby należące do grup parafialnych zapraszamy na spotkania formacyjne: Grupę „Emaus” – w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej;Grupę Odnowy „Synaj” - we wtorek po Mszy Świętej wieczornej; Scholę dziecięcą w poniedziałekw środę na godzinę 18.00; Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami – w środę na godz. 17.00; lektorów w czwartek po Mszy Świętej wieczornej;
  6. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Gość Niedzielny, Niedziela, Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, są dostępne na stoliku z prasą. Stamtąd można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.
  7. Trwa zbiórka darów dla polskiej parafii Lwów-Rzęsna, w której posługuje, pochodzący z Łącka, ks. Rafał Zborowski. Potrzebne są słodycze i kosmetyki dla dzieci oraz żywność długoterminowa. Dary można przynosić do ks. Tomasza do 22 listopada.
  8. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Michalina Arendarczyk,
    śp. Maria Sarniak; śp. Łucja Tumidajska; śp. Piotr Mirga, śp. Katarzyna Zarotyńska. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.

Do użytku wewnętrznego.