Ogłoszenia - XXVII Niedziela Zwykła - 6.10.2019 r.

Ogłoszenia - XXVII Niedziela Zwykła  - 6.10.2019 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 oraz o 17.00. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16.30.
  2. Witamy serdecznie Szanownych Gości - Kuracjuszy oraz Turystów i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia: Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.00, a po nich Msza Święta; Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem; Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godzinie 14.45, Nowenna do Bożego Miłosierdzia w piątek wieczorem.
  3. W liturgii tygodnia obchodzimy: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej - w poniedziałek.
  4. Nabożeństwa Różańcowe poprowadzą: Akcja Katolicka – w poniedziałek; Odnowa w Duchu Świętym – we wtorek;  Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – w środę.
  5. Osoby należące do grup parafialnych zapraszamy na spotkania formacyjne: Grupę Odnowy „Synaj” - we wtorek po Mszy Świętej wieczornej; Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – w środę po Mszy Świętej wieczornej; dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami - w środę na godz. 16.30; scholę dziecięcą - w środę na godz. 18.00; Lektorów w czwartek po Mszy św. wieczornej; Ministrantów w czwartek po Mszy św. wieczornej;  Pomocników Maryi w sobotę na godz. 10.00 do Ochronki.
  6. Rodziców planujących chrzest dziecka w październiku lub na początku listopada oraz rodziców chrzestnych zapraszamy na katechezę w sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  7. W przyszłą niedzielę, 13 października, Nabożeństwo Różańcowe o 16.30 będzie połączone z ostatnim w tym roku Nabożeństwem Fatimskim. Naszą modlitwę poprowadzi Szczawnicki Oddział Związku Podhalan. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Gość Niedzielny, Niedziela, Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, są dostępne na stoliku z prasą. Stamtąd można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.
  9. W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty śp. Tadeusz Trejtowicz. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu.

Do użytku wewnętrznego.