Ogłoszenia - XXVIII Niedziela Zwykła 9.10.2022 r.

XXVIII Niedziela Zwykła

09.10.2022

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, i o 17.00. Nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30.
  2. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na cele inwestycyjne w parafii. Z serca dziękujemy również za przekazywane indywidualnie, oraz wpłacane na konto parafii, ofiary na jej utrzymanie oraz na cele inwestycyjne. Bóg zapłać!
  3. Witamy serdecznie Szanownych Gości – Kuracjuszy oraz Turystów. Zachęcamy do uczestnictwa w ciągu tygodnia wraz z Wiernymi naszej parafii w Mszach Świętych i nabożeństwach: codziennie w dni powszednie nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.00 – po Różańcu jest Msza Święta; Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem; Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godz. 14.45, Nowenna do Bożego Miłosierdzia – w piątek wieczorem.
  4. W liturgia tygodnia obchodzimy: wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego – w czwartek, św. Teresy od Jezusa – w sobotę.
  5.
  6. Na spotkania formacyjne zapraszamy: ministrantów – w poniedziałek na godz. 15.00; aspirantów – w poniedziałek na godz. 15.45; grupę modlitewna „Emaus” – w poniedziałek wieczorem; grupę Odnowy „Synaj” – we wtorek po Mszy Świętej wieczornej; scholę dziecięcą – w środę na godz. 18.15; Lektorów – w czwartek po Mszy Świętej wieczornej; Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – w czwartek wieczorem; DSM – w piątek na godz. 15.40; grupę „Adonai” – w piątek po Mszy Świętej wieczornej.
  7. W tym roku kończy się kadencja Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Wybory na kolejną kadencję odbędą się w całej diecezji w niedzielę - 23 października. Proponowanych kandydatów prosimy zgłaszać do 15 października. Kartki z propozycjami kandydatów prosimy wkładać do puszek zamocowanych na stałe w naszym kościele.
  8. Rozpoczyna się kolejny etap kwerendy cmentarza parafialnego. Na grobach będą sukcesywnie pojawiać się kartki z numerami grobów. Na tym etapie trzeba zabrać do domu ten numer z grobu i go zachować. Powiemy, kiedy rozpocznie się etap zgłaszania się z nim do kancelarii, celem potwierdzenia danych na temat osób spoczywających w grobie oraz osoby dysponującej, a także uregulowania ewentualnych zaległości. Na razie prosimy w tej sprawie nie przychodzić.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej. Na stoliku z prasą są również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień. Kalendarze Rolnicze, w cenie 30 zł, są rozprowadzane w zakrystii.
  10. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Wincenty Hurkała oraz śp. Jan Czaja. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.

Do użytku wewnętrznego