Ogłoszenia - XIV Niedziela Zwykła 3.07.2022 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, i o godz. 19.00. Nieszpory niedzielne o godz. 18.30. Msze Święte w kaplicach: w Parku Dolnym o godz. 16.00, zaś na Sewerynówce o godz. 17.00.

2. Witamy serdecznie Szanownych Gości – Kuracjuszy oraz Turystów i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem; Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godz. 14.45, Nowenna do Bożego Miłosierdzia w piątek wieczorem.

3. W liturgii obchodzimy: wspomnienie Marii Teresy Ledóchowskiej – w środę, wspomnienie św. Jana z Dukli – w piątek.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – adoracja w ciszy w intencji powołań do służby Bożej w Kościele – w czwartek od godz. 18.00.

5. Droga Krzyżowa na Bryjarkę, prowadzona przez Pieniński Oddział Związku Podhalan, z okazji 120 rocznicy postawienia tam krzyża, odbędzie się w piątek (8 lipca). Zbiórka na palcu kościelnym po Mszy Świętej wieczornej, czyli około 19.40. Serdecznie zapraszamy!

6. Rodziców chrzestnych oraz rodziców, którzy planują chrzest dziecka w lipcu lub na początku sierpnia zapraszamy na katechezę chrzcielną w sobotę po Mszy Świętej wieczornej.

7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej. Na stoliku z prasą są również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.

8. Msze Święte gregoriańskie za śp. Helenę Kołodziej będą odprawiane poza naszą parafią od przyszłej niedzieli (10 lipca).

9. Szczawnicki Oddział Akcji Katolickiej, organizuje Parafialny Kiermasz Książki Religijnej, Regionalnej i Patriotycznej. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty!

10. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp. Zofia Gabryś – polećmy ją Bożemu Miłosierdziu.

Do użytku wewnętrznego