Ogłoszenia - Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa 16.06.2022 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30 z procesją Eucharystyczną, około 13.00 bezpośrednio po procesji oraz o godz. 19.00. Wieczorem procesja Eucharystyczna o godz. 18.30.

2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na hospicja i wybrane cele charytatywne.

3. Witamy serdecznie Szanownych Gości – Kuracjuszy oraz Turystów i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w procesjach Eucharystycznych, które w Oktawie Bożego Ciała będą codziennie o godz. 18.30, a po nich Msza Święta.

4. Dziękujemy za trud przygotowania ołtarzy: młodzieży, Akcji Katolickiej, Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich oraz Różom Różańcowym a także wszystkim, którzy włączyli się w ich przygotowanie, szczególnie Wspólnocie Leśno-Gruntowej oraz Siostrom Służebniczkom. Dziękujemy Szczawnickiej Orkiestrze, dzieciom pierwszokomunijnym, pocztom sztandarowym, osobom niosącym baldachim i feretrony, wszystkim, którzy włożyli regionalne stroje, rodzicom, którzy przyprowadzili dzieci dzwoniące i sypiące kwiaty. Prosimy o nadanie tego świątecznego charakteru procesjom w ciągu tygodnia a szczególnie uroczystej procesji odpustowej w najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00. Tak jak dzisiaj cieszymy jubileuszem 10 lecia kapłaństwa ks. Piotra Cierniaka, któremu gratulujemy i ogarniamy modlitwą, tak w dniu odpustu parafialnego ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy będziemy świętować srebrny jubileusz ks. Krzysztofa Węgrzyna.

Do użytku wewnętrznego