Ogłoszenia - XXVIII Niedziela Zwykła 10.10.2021 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą dzisiaj o godz. 6.00, 7.30, 9.00. 10.30, 12.00, i o 17.00. Nabożeństwo różańcowe o 16.30.

2. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na cele inwestycyjne w parafii. Z serca dziękujemy również za przekazywane indywidualnie i wpłacane na konto parafii ofiary na jej utrzymanie oraz na cele inwestycyjne. Bóg zapłać!

3. Ofiary na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” prosimy składać do puszek zamocowanych na stałe w naszym kościele. Można to czynić dzisiaj i przez cały tydzień.

4. Witamy serdecznie Szanownych Gości, kuracjuszy oraz turystów, i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia: codziennie Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00 a po nim Msza Święta wieczorna; Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem – w tym dniu Nabożeństwo Różańcowe połączone z Fatimskim poprowadzi Pieniński Oddział Związku Podhalan; Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godzinie 14.45; Nabożeństwo za przyczyną św. Pio z Pietrelciny w piątek wieczorem.

5. W liturgii tygodnia obchodzimy: wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego – w środę; święto św. Teresy od Jezusa – w piątek; wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej – w sobotę.

6. W tym tygodniu Nabożeństwo Różańcowe poprowadzą: dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii – w poniedziałek; Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – we wtorek i w sobotę; Akcja Katolicka – w piątek.

7. Na spotkania formacyjne zapraszamy: dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z Rodzicami – w poniedziałek na godz. 17.00; grupę Odnowy „Synaj” – we wtorek po Mszy Świętej wieczornej; scholę dziecięcą – w środę na godz. 18.00; Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – w środę po Mszy Świętej wieczornej; lektorów i ministrantów w czwartek na godz. 18.00; grupę „Adonai” – w piątek po Mszy Świętej wieczornej.

8. Korzystajmy z prasy dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień w kościele. Ze stolika z prasą można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień. Kalendarze Rolnicze na 2022 rok są rozprowadzane w zakrystii i na plebanii.

9. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Stanisław Walicki; śp. Józef Wiercioch – polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.

Do użytku wewnętrznego.