Ogłoszenia - XXVII Niedziela Zwykła 3.10.2021 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą dzisiaj o godz. 6.00, 7.30, 9.00. 10.30, 12.00, i o 17.00. Nieszpory niedzielne o 18.30.

2. Witamy serdecznie Szanownych Gości, kuracjuszy oraz turystów, i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia: codziennie Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00 a po nim Msza Święta wieczorna; Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem; Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godzinie 14.45; Nowenna do Bożego Miłosierdzia w piątek wieczorem.

3. W liturgii tygodnia obchodzimy: wspomnienie św. Franciszka z Asyżu – w poniedziałek – pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za Ojca Świętego i ks. Prałata Franciszka; wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej – we wtorek; wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej – w czwartek, jest to zarazem pierwszy czwartek miesiąca – w tym dniu cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań od godz. 16.00.

4. Rodziców chrzestnych oraz rodziców, którzy planują chrzest dziecka w październiku lub na początku listopada zapraszamy na katechezę chrzcielną w sobotę po Mszy Świętej wieczornej.

5. Na spotkania formacyjne zapraszamy: aspirantów w poniedziałek na godz. 15.15; grupę Emaus – w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej do domu parafialnego; grupę Odnowy „Synaj” – we wtorek po Mszy Świętej wieczornej; scholę dziecięcą – w środę na godz. 17.30; Kandydatów do Bierzmowania w środę na godz. 17.00 do kościoła; lektorów i ministrantów w czwartek na godz. 18.00; grupę „Adonai” – w piątek po Mszy Świętej wieczornej.

6. Związek Podhalan wraz z Urzędem Miasta i Miejskim Ośrodkiem Kultury serdecznie zapraszają wszystkich na uroczystą Mszę Świętą, która zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę (10.10.) o godz. 12.00 w kościółku na Sewerynówce, a po niej na biesiadowanie przy związkowej Siedzibie.

7. Duszpasterstwo osób niepełnosprawnych zaprasza na Mszę Świętą w przyszła niedzielę (10.10.) na godz. 15.00 do kościoła w Łącku.

8. Korzystajmy z prasy dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień w kościele. Ze stolika z prasą można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień. Kalendarze Rolnicze na 2022 rok są rozprowadzane w zakrystii i na plebanii.

9. Msze Święte gregoriańskie za śp. Stanisława Gabrysia i śp. Czesława Kolata będą odprawiane poza naszą parafią od poniedziałku, 4 października.

10. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności sp. Jerzy Rajca oraz śp. Stanisław Piecyk – polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.

Do użytku wewnętrznego.