Ogłoszenia - XXVI Niedziela Zwykła 26.09.2021 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą dzisiaj o godz. 6.00, 7.30, 9.00. 10.30, 12.00, i o 19.00. Nieszpory niedzielne o 18.30.

2. Witamy serdecznie Szanownych Gości, kuracjuszy oraz turystów, i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia: Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem; Msza Święta za Ojczyznę i modlitwa za przyczyna św. Wojciecha – w czwartek wieczorem; Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godzinie 14.45; od piątku (1 października) wieczorne nabożeństwa będą rozpoczynać się o godz. 17.00 – na tę godzinę przez cały październik w dni powszednie zapraszamy na nabożeństwa Różańcowe – po Różańcu będzie Msza Święta wieczorna.

3. W liturgii tygodnia obchodzimy: wspomnienie św. Wincentego a Paulo – w poniedziałek; Wspomnienie św. Wacława – we wtorek; święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała – w środę – pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji ks. Michała; wspomnienie św. Hieronima – w czwartek; wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus – w piątek; wspomnienie św. Aniołów Stróżów – w sobotę.

4. W tym tygodniu przypada I. piątek miesiąca i I. sobota miesiąca. Msze Święte wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa ze składką na misje – w piątek o godz. 7.00, 15.30, 17.00. Zapraszamy do spowiedzi w środę i czwartek od godz. 18.00; zaś w piątek od godz. 15.00 i od godz. 16.30. Nabożeństwo wynagradzające w sobotę po Mszy Świętej o godz. 7.00. Odwiedziny chorych w Szczawnicy Wyżnej w piątek od godz. 10.00, zaś w Niżnej w sobotę od godz. 10.00.

5. Na spotkania formacyjne zapraszamy: grupę Odnowy „Synaj” – we wtorek po Mszy Świętej wieczornej; scholę dziecięcą – w środę na godz. 17.30; Liturgiczną Służbę Ołtarza – w piątek na Mszę Świętą o godz. 17.00; grupę „Adonai” – w piątek po Mszy Świętej wieczornej.

6. Korzystajmy z prasy dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień w kościele. Ze stolika z prasą można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień. Kalendarze Rolnicze na 2022 rok są rozprowadzane w zakrystii i na plebanii.

Do użytku wewnętrznego.