Ogłoszenia - VI Niedziela Wielkanocna 9.05.2021r.

Ogłoszenia - VI Niedziela Wielkanocna  9.05.2021r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i o godz. 19.00. Nabożeństwo majowe o 18.30.
  2. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na cele inwestycyjne w parafii. Z serca dziękujemy również za przekazywane indywidualnie, oraz wpłacane na konto parafii, ofiary na jej utrzymanie oraz na cele inwestycyjne. Bóg zapłać!
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach i Mszach Świętych w ciągu tygodnia: codziennie Nabożeństwa Majowe o godz. 18.30; Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy - w środę wieczorem; nabożeństwo Godziny Miłosierdzia - w piątek o godzinie 14.45; Nowenna do Bożego Miłosierdzia w piątek wieczorem.
  4. W liturgii tygodnia obchodzimy: modlitw o urodzaje (dawne dni Krzyżowe) – do środy włącznie wieczorem, i o ile aura pozwoli, każdego dnia udamy się z procesją do krzyża misyjnego; święto św. Macieja Apostoła – w piątek; wspomnienie NMP z Fatimy – w czwartek. W tym dniu po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Poprowadzi je młodzież, która przystąpiła w tym roku do sakramentu bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W piątek rozpocznie się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Będziemy ją przeżywać wraz z nabożeństwami majowymi.
  6. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami zapraszamy w środę na godz. 17.00 do kościoła.
  7. Korzystajmy z prasy dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień w kościele. Ze stolika z prasą można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.
  8. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Genowefa Niebylska; śp. Wit Semik; śp. Zofia Niezgoda oraz śp. Katarzyna Klag. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.