Ogłoszenia - Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, o 15.00, poprzedzona Koronką do Bożego Miłosierdzia, i o godz. 19.00. Nieszpory świąteczne o 18.30. W dniu dzisiejszym za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na cele inwestycyjne w parafii. Z serca dziękujemy również za przekazywane indywidualnie, oraz wpłacane na konto parafii, ofiary na jej utrzymanie oraz na cele inwestycyjne. Bóg zapłać!
  3. Dzisiaj, w patronalne święto Caritas, ogarniamy modlitwą wszystkich, którzy tworzą jej struktury krajowe, diecezjalne i parafialne oraz tych wszystkich, którzy włączają się w jej działalność poprzez wsparcie finansowe podejmowanych dzieł. Zachęcamy do odpisu 1% na ten cel – broszury na stoliku z prasą. Tradycyjnie również prosimy, aby ofiary na Caritas składać dzisiaj i przez cały tydzień do puszek zamocowanych na stałe w naszym kościele.
  4. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach i Mszach Świętych w ciągu tygodnia, obchodzonego jako Tydzień Miłosierdzia, z zachowaniem przepisów sanitarnych: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę wieczorem; nabożeństwo Godziny Miłosierdzia wraz z Koronką – o godzinie 14.45 w piątek; nabożeństwo za przyczyną św. Pio z Pietrelciny w piątek wieczorem. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna.
  5. Korzystajmy z prasy dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień w kościele. Ze stolika z prasą można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.
  6. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie w czwartek na godz. 19.00 do kościoła.
  7. Od poniedziałku rozpoczną się Msze św. gregoriańskie za śp. Jakuba Saratę.
  8. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Zofia Słowik, Kazimierz Bieniek, Andrzej Mendrala, Helena Kania,  Beata Salamon oraz w Kanadzie - Anna Latus z d. Moskalik. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.