Ogłoszenia - XXXIII Niedziela zwykła - 18 listopada 2018 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00. Nieszpory za zmarłych o godz. 16.30, a następnie zmiana Tajemnic Różańcowych. Ofiary na rzecz prześladowanych chrześcijan można składać do puszek zamocowanych na stałe w naszym kościele dzisiaj i przez cały tydzień.
  2. Witamy serdecznie Szanownych Gości – Kuracjuszy oraz Turystów i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy - w środę wieczorem, Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godz. 14.45. Codziennie Różaniec z wypominkami o godz. 16.30.
  3. W liturgii tygodnia będziemy obchodzili: wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego – we wtorek; Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny – w środę; wspomnienie św. Cecylii – w czwartek; wspomnienie św. Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy męczenników  – w sobotę.
  4. Osoby należące do grup parafialnych zapraszamy na spotkania formacyjne: Akcję Katolicką w środę po Mszy Świętej wieczornej; Grupę Odnowy w Duchu Świętym w środę na godz. 19.00; scholę w czwartek na godz. 16.00;  kandydatów na ministrantów w czwartek po Mszy Świętej wieczornej; Pomocników Maryi w piątek na godz. 15.00 do Ochronki; Oazę Dzieci Bożych w piątek na godz. 16.00; Grupę Adonai w piątek po Mszy Świętej wieczornej.
  5. Uroczyste przyjęcie aspirantów do grona ministrantów odbędzie się w piątek 23 listopada podczas Mszy świętej o godz. 17.00. Na tę uroczystość zapraszamy rodziny kandydatów na ministrantów oraz całą liturgiczną służbę ołtarza.
  6. w przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci na Msze św. na godz. 12.00.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Gość Niedzielny, Niedziela, Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, są dostępne na stoliku z prasą. Stamtąd można zabrać również kartki z intencjami na bieżący tydzień. Kalendarze Rolnicze są rozprowadzane w zakrystii.
  8. W ubiegłym tygodniu odeszli z naszej parafii do wieczności śp. Rozalia Grońska i śp. Jan Kozieński. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.

Do użytku wewnętrznego.