Ogłoszenia - XXXII Niedziela zwykła - 11 listopada 2018 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, w intencji Ojczyzny o 10.30, potem o 12.00 i 17.00. Nieszpory za zmarłych o godz. 16.30. Dziękujemy za ofiary indywidualne i te składane dzisiaj na tacę na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać!
  2. Witamy serdecznie Szanownych Gości – Kuracjuszy oraz Turystów i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy - w środę wieczorem, Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godz. 14.45, nabożeństwo za przyczyną św. Pio z Pietrelciny – w piątek wieczorem. Codziennie Różaniec z wypominkami o godz. 16.30.
  3. W liturgii tygodnia będziemy obchodzili: wspomnienie św. Jozafata – w poniedziałek; wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza i Krystyna – we wtorek; wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej – w sobotę.
  4. Osoby należące do grup parafialnych zapraszamy na spotkania formacyjne: Scholę w środę na godz. 16.00; Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami w środę na godz. 17.00;  Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w środę po Mszy Świętej wieczornej; Grupę Odnowy w Duchu Świętym w środę na godz. 19.00; kandydatów przygotowujących się do Bierzmowania z klas III Gimnazjum i VIII klasy Szkoły Podstawowej w czwartek o godz. 16.30; kandydatów na ministrantów w czwartek po Mszy Świętej wieczornej; Pomocników Maryi w piątek na godz. 15.00 do Ochronki; Oazę Dzieci Bożych w piątek na godz. 16.00; Grupę Adonai w piątek po Mszy Świętej wieczornej.
  5. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Gość Niedzielny, Niedziela, Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, są dostępne na stoliku z prasą. Stamtąd można zabrać również kartki z intencjami na bieżący tydzień. Kalendarze Rolnicze są rozprowadzane w zakrystii.
  6. Już po raz szósty organizujemy zbiórkę darów dla Polaków mieszkających na przedmieściach Lwowa w parafii, której proboszczem jest pochodzący z Łącka ks. Rafał Zborowski. Dary w postaci słodyczy, przyborów szkolnych czy żywności długoterminowej można przynosić do ks. Tomasza do 26 listopada.
  7. Od poniedziałku rozpoczną się poza naszą parafią Msze Święte Gregoriańskie za śp. Stanisławę Waruś.

Do użytku wewnętrznego.