Ogłoszenia - XVIII Niedziela zwykła - 5 sierpnia 2018 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 19.00. Nieszpory o godz. 18.30. Msze Święte w kaplicach: w Parku Dolnym o godz. 16.00 i na Sewerynówce o godz. 17.00.
  2. Witamy serdecznie Szanownych Gości – Kuracjuszy oraz Turystów oraz zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia. W środę wieczorem – Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy, w piątek – Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia o godz. 14.45 oraz Nowenna do Bożego Miłosierdzia na Mszy św. wieczornej.
  3. W liturgii tygodnia obchodzimy: święto Przemienienia Pańskiego – w poniedziałek; wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego, założyciela Sióstr Służebniczek - we wtorek; wspomnienie św. Dominika w środę; święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy – w czwartek; święto św. Wawrzyńca – w piątek; wspomnienie św. Klary – w sobotę.
  4. W sobotę odbędzie się katecheza chrzcielna. Rodziców i chrzestnych dzieci, które mają przyjąć sakrament chrztu w sierpniu lub na początku września zapraszamy na godz. 18.00 do kościoła.
  5. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Gość Niedzielny, Niedziela, Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, są dostępne na stoliku z prasą. Stamtąd można zabrać również kartki z intencjami na bieżący tydzień.
  6. W przyszłą niedzielę w ramach wędrówek wakacyjnych „Wytrwale wzwyż” Akcja Katolicka oraz PTTK zapraszają na wyprawę do Drevenik, Żehra Poprad. Zbiórka przed  D. H. Halka o godz. 8.00. Informacje w gablocie.
  7. Spotkanie przed pielgrzymkowe odbędzie się 12.08.2018r. o godz. 14.00 w kościele w Krościenku.
  8. Szpital Powiatowy w Limanowej w dalszym ciągu realizuje bezpłatne badania kolonoskopowe w znieczuleniu. Szczegóły w gablocie z ogłoszeniami.
  9. W ubiegłym tygodniu odszedł śp. Jerzy Ćmikiewicz. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu.

Do użytku wewnętrznego.