Ogłoszenia - II Niedziela zwykła - 14 stycznia 2018 r.

Ogłoszenia - II Niedziela zwykła - 14 stycznia 2018 r.

1.   Msze Święte w naszym kościele będą o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 oraz 17.00. Nieszpory niedzielne o godz. 16.30.

2.   Witamy serdecznie Szanownych Gości - Kuracjuszy oraz Turystów, zachęcając, aby uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia. W środę wieczorem - Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy; w piątek nabożeństwo Godziny Miłosierdzia wraz z Koronką o godz. 14.45 oraz nabożeństwo za przyczyną św. Ojca Pio po Mszy Świętej wieczornej. Podziękowania i prośby indywidualne zanoszone do Boga za przyczyną św. Ojca Pio można zostawiać tej samej skrzynce, której zwykle używamy przed każdą środą.

3.   W środę wspomnienie św. Antoniego, opata - w tym dniu obchodzimy Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce; w czwartek rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan; w piątek wspomnienie św. Józefa Sebastiana  Pelczara.

4.   Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej - Gość Niedzielny, Niedziela, Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, są dostępne na stoliku z prasą. Kalendarze Rolnicze i misyjne są do nabycia z zakrystii.

5.   Zarząd Pienińskiego Oddziału Związku Podhalan w Szczawnicy zaprasza na spotkanie opłatkowe w przyszłą niedzielę, 21 stycznia, które rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 12.00 w naszym kościele.