Ogłoszenia - XXXII niedziela zwykła - 12 listopada 2017 r.

XXXII Niedziela Zwykła          12.11.2017 r.

Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 oraz 17.00. Nieszpory za zmarłych o godzinie 16.30. Dziękujemy za ofiary indywidualne i te składane dzisiaj na tacę na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać!
  2. Witamy serdecznie Szanownych Gości – Kuracjuszy oraz Turystów i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia. W środę wieczorem – Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, w piątek nabożeństwo Godziny Miłosierdzia o godzinie 14.45 oraz nabożeństwo za przyczyną św. Ojca Pio po Mszy Świętej wieczornej. Codziennie Różaniec z wypominkami o godzinie 16.30.
  3. W liturgii tygodnia w poniedziałek będziemy obchodzili wspomnienie św. Benedykta, Jana Mateusza, Izaaka i Krystyna; w piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej; w sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.
  4. Osoby należące do grup parafialnych zapraszamy na spotkania formacyjne: kandydatów na ministrantów w czwartek po Mszy św. wieczornej do kościoła; Akcje Katolicką w środę po Mszy Świętej wieczornej; uczniów klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami w czwartek na godz. 17.00; scholę w czwartek na godz. 16.00; Oazę Dzieci Bożych oraz grupę Adonai w piątek po wieczornej Mszy Świętej.
  5. W niedzielę zapraszamy dzieci na specjalną Mszę Świętą o godz. 12.00.
  6. Zespół Regionalny im. Jana Malinowskiego zaprasza na XVII Zaduszki Szczawnickie, które rozpoczną się dzisiaj o godz. 18.15 w Remizie OSP w Szczawnicy.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej - Gość Niedzielny, Niedziela, Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, są dostępne na stoliku z prasą. Stamtąd można również zabrać kartki z intencjami na bieżący tydzień. Spis intencji jest także dostępny na stronie internetowej parafii oraz w gablocie przed kościołem.
  8. W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: śp. + Romuald Nawrocki zam. ul. Pod sadami 13.  Polećmy go Bożemu Miłosierdziu.