Ogłoszenia - II Niedziela zwykła - 15 stycznia 2017 r.

1.     Msze Święte w naszym kościele będą o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 oraz 17.00. Nieszpory Niedzielne o godz. 16.30. Po Nieszporach zmiana Tajemnic Różańcowych.

2.     Witamy serdecznie Szanownych Gości - Kuracjuszy oraz Turystów, zachęcając, aby uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia. Tradycyjnie: w środę wieczorem - Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy; w piątek nabożeństwo Godziny Miłosierdzia wraz z Koronką o godz. 14.45, natomiast tego dnia po Mszy Świętej wieczornej comiesięczne Nabożeństwo do św. Pio z Pietrelciny. Podziękowania i prośby indywidualne zanoszone do Boga za przyczyną św. Ojca Pio można zostawiać tej samej skrzynce, której zwykle używamy przed każdą środą.

3.     We wtorek wspomnienie św. Antoniego, opata - w tym dniu obchodzimy Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce; w środę rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan; w sobotę wspomnienie św. Agnieszki – w tym dniu będziemy obchodzili Dzień Babci zaś w najbliższą niedzielę Dzień Dziadka -  pamiętajmy o modlitwie w ich intencji; we czwartek wspomnienie św. Józefa Sebastiana  Pelczara.

4.     Osoby należące do grup parafialnych zapraszamy na spotkania formacyjne:  scholę dziecięcą w środę na godz. 16.00; grupę oazową starszą w środę po Mszy Świętej wieczornej; Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z Rodzicami w czwartek na godzinę 17.00; grupę oazową młodszą w piątek na godz. 18.00 do biblioteki; Grupę Pomocników Maryi w sobotę na godz. 9.30.

5.     Porządek tygodniowy kolędy jest wywieszony w gablocie i będzie następujący:

Jutro (poniedziałek) 16.01.2017 – od godz. 15.15

1. Osiedle Połoniny – blok nr 2 – 2 kapłanów

3. Osiedle Połoniny – blok nr 1, 4, 4a, 5 i 6

6.     Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej - Gość Niedzielny, Niedziela, sobotnio-niedzielny Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, są dostępne na stoliku z prasą. Kalendarze Rolnicze na można nabywać w zakrystii.

7.    W ubiegłym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: † Bolesław Malinowski, zam. ul. Kunie 5 oraz † Jan Mastalski, zam. ul. Słoneczna 22.  Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu…