Ogłoszenia - V Niedziela Zwykła 7.02.2021r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą dzisiaj o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30 (transmitowana), 12.00, i 0 17.00. Nieszpory Niedzielne o godz. 16.30. Stosujmy się do zaleceń sanitarnych właściwych dla strefy czerwonej.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach i Mszach Świętych w ciągu tygodnia: Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy — w środę wieczorem; nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godz. 14.45; Nowenna do Bożego Miłosierdzia w piątek wieczorem.
  3. W liturgii tygodnia obchodzimy: wspomnienie św. Scholastyki – w środę; wspomnienie Matki Bożej z Lourdes a zarazem Światowy Dzień Chorego – w czwartek.
  4. W przyszłą niedzielę kontynuujemy 40-godzinne Nabożeństwo, które podobnie jak dzisiaj, odbędzie się następującym porządku: Mężczyźni - po Mszy Świętej o godz. 9.00; Dzieci szkolne i przedszkolne – po Mszy Świętej o godz. 12.00; Siostry Zakonne - od godz. 13.15; Młodzież - od godz. 14.00; Adoracja w ciszy dla wszystkich chętnych - od godz. 14.30; Kobiety - od godz. 15.30, Nieszpory Eucharystyczne o godz. 16.30. Kościół udziela odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami, wiernemu który nawiedzi Najświętszy Sakrament przynajmniej przez pół godziny w celu adoracji.
  5. Chrzestnych i Rodziców dzieci, których chrzest planowany jest w lutym lub na początku marca zapraszamy na katechezę chrzcielną w sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  6. Korzystajmy z prasy dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień w kościele. Ze stolika z prasą można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień. Kalendarze Rolnicze są rozprowadzane w zakrystii.
  7. Msze Święte gregoriańskie za śp. Józefę Mastalską  rozpoczną się poza parafia od poniedziałku.
  8. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Janina Bieryt, śp. Paweł Węglarz; śp. Maria Hałas, śp. Krystyna Mastalska, śp. Andrzej Zając oraz sp. Antonina Łabuda. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.

Do użytku wewnętrznego.