Ogłoszenia - XXVIII Niedziela Zwykła 11.10.2020

1. Msze Święte w naszym kościele będą dzisiaj o godz. 6.00, 7.30, 9.00. 10.30, 12.00, i o 17.00. Nabożeństwo Różańcowe o 16.30.
  2. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na cele inwestycyjne w parafii. Z serca dziękujemy również za przekazywane indywidualnie, oraz wpłacane na konto parafii, ofiary na jej utrzymanie oraz na cele inwestycyjne. Bóg zapłać!
  3. Ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia można dzisiaj i przez cały tydzień składać do puszek zamocowanych na stałe w naszym kościele.
  4. Witamy serdecznie Szanownych Gości, kuracjuszy oraz turystów, i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia: Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.00, a po nich Msza Święta; Nabożeństwo Fatimskie – we wtorek wieczorem; Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem; Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godz. 14.45; Nabożeństwo za przyczyną św. Pio z Pietrelciny w piątek wieczorem.
  5. Nabożeństwo Różańcowe poprowadzą: klasy VI ze SP nr 1 – w poniedziałek; Związek Podhalan – we wtorek; Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – w środę; Akcja Katolicka – w czwartek; Grupa Adonai – w piątek.
  6. W liturgii tygodnia będziemy obchodzili: wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego - w poniedziałek; wspomnienie św. Teresy od Jezusa – w czwartek; wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej – w piątek; wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego – w sobotę.
  7. We środę przypadnie Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy w modlitwie o naszych nauczycielach i wychowawcach, tak żyjących, jak i zmarłych.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Światowy Dzień Misyjny, natomiast w namiocie przy kościele zaprezentują swoje prace podopieczni szczawnickiej „Perły”.
  9. Na spotkania formacyjne zapraszamy:  grupę „Emaus”- w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej; grupę Odnowy „Synaj” we wtorek po Mszy św. wieczornej; Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – w środę po Mszy Świętej wieczornej; Scholę dziecięcą w środę na godz. 18.00;  kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów w czwartek na godz. 18.00 do kościoła; grupę „Adonai” w piątek po Mszy Świętej wieczornej; Pomocników Maryji w sobotę na godz. 10.00.
  10. Korzystajmy z prasy dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień w kościele. Ze stolika z prasą można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.
  11. Przegląd techniczny wszelkiego rodzaju gaśnic będzie możliwy we wtorek, 13 października, od 8.00 do 16.00 przy cmentarzu.
  12. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Barbara Kolasińska oraz śp. Józef Cedzidło. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.

Do użytku wewnętrznego.