Ogłoszenia - XXVII Niedziela Zwykła 4.10.2020

1. Msze Święte w naszym kościele będą dzisiaj o godz. 6.00, 7.30, 9.00. 10.30, 12.00, i o 17.00. Nabożeństwo Różańcowe o 16.30.
  2. Pamiętajmy dzisiaj o modlitwie w intencji Ojca Świętego i naszego ks. Prałata w dniu ich imienin.
  3. Witamy serdecznie Szanownych Gości, kuracjuszy oraz turystów,
    i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli
    w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia: Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.00, a po nich Msza Święta; Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem; Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godz. 14.45; Nowenna do Bożego Miłosierdzia w piątek wieczorem.
  4. Wszystkich, a zwłaszcza dzieci i młodzież, zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w październiku. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich poprowadzi modlitwę we wtorek, zaś Akcja Katolicka w poniedziałek i środę.
  5. W liturgii tygodnia obchodzimy: wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej – w poniedziałek; wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej – w środę.
  6. Rodziców planujących chrzest dziecka w październiku lub na początku listopada oraz rodziców chrzestnych zapraszamy na katechezę w sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  7. Na spotkania formacyjne zapraszamy:  grupę Odnowy „Synaj” we wtorek po Mszy św. wieczornej; Scholę dziecięcą w środę na godzinę 18.00; dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami - w czwartek na godz. 17.00;  kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów razem – w czwartek na godz. 18.00 do kościoła; grupę „Adonai” w piątek po Mszy Świętej wieczornej; Pomocników Maryji w sobotę na godz. 10.00.
  8. Korzystajmy z prasy dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień w kościele. Ze stolika z prasą można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.
  9. Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu zaprasza mieszkańców powiatu do bezpłatnych badań kolonoskopowych. Szczegóły w gablocie z ogłoszeniami.

Do użytku wewnętrznego.