Ogłoszenia - XXIII Niedziela Zwykła 6.09.2020

1. Msze Święte w naszym kościele będą dzisiaj o godz. 6.00, 7.30, 9.00. 10.30, 12.00, i o 19.00. Nieszpory niedzielne o 18.30. Prosimy o przestrzeganie zaleceń sanitarnych.
  2. Witamy serdecznie Szanownych Gości, kuracjuszy oraz turystów,
    i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli
    w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia: Różaniec prowadzony przez Różę Żywego Różańca zelatorki Stanisławy Jacak – codziennie o 18.30; Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem; Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godzinie 14.45; Nowenna do Bożego Miłosierdzia w piątek wieczorem.
  3. W liturgii tygodnia obchodzimy: uroczystość Narodzenie Najświętszej Maryi Panny, głównej patronki diecezji – we wtorek.
  4. W tych dniach przypada jubileusz 25-lecia reaktywowania Akcji Katolickiej w naszej diecezji. Parafialne obchody tego jubileuszu odbędą się w czwartek na Wieczornej Mszy Świętej. Wszystkich, a szczególnie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, serdecznie zapraszamy do dziękczynnej modlitwy w tym dniu.
  5. Katecheza chrzcielna dla chrzestnych i rodziców dzieci, które mają być ochrzczone we wrześniu lub na początku października odbędzie w najbliższą sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  6. Na spotkania formacyjne zapraszamy: Akcję Katolicką - w środę po Mszy Świętej wieczornej; dzieci które chciałby śpiewać w scholii - w środę na godzinę 17.00 do kościoła; lektorów - w czwartek na godzinę 18.00; chłopców którzy chcieliby zapisać się do grona ministrantów – w czwartek na godz. 17.30; ministrantów – w czwartek na godz. 18.00 do kościoła; grupę „Adonai” w piątek po Mszy Świętej wieczornej.
  7. Nabożeństwo Fatimskie, które poprowadzi szczawnicki Oddział Akcji Katolickiej, odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej.
  8. Szczawnicka Orkiestra zaprasza wszystkich chętnych do nauki i gry we wtorki i piątki do Remizy.
  9. Korzystajmy z prasy dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień w kościele. Ze stolika z prasą można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.
  10. W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności śp. Zofia Warzecha oraz śp. Michalina Manzuk. Polećmy je Bożemu Miłosierdziu.

Do użytku wewnętrznego.