Ogłoszenia - V Niedziela Wielkanocna 10.05.2020

Ogłoszenia - V Niedziela Wielkanocna  10.05.2020

1. Msze Święte w naszym kościele będą dzisiaj o godz. 6.00, 7.30, 9.00. 10.30, 12.00, i 19.00. Nabożeństwo majowe o 18.30. Dziękujemy z serca za ofiary na cele inwestycyjne składane dzisiaj na tacę. Bóg zapłać!
  2. Zgodnie z zarządzeniami, liczba osób dopuszczonych do udziału w liturgii jest uzależniona od wielkości powierzchni kościoła. W naszym kościele to 36 osób. Poza pierwszą Mszą poranną, wszystkie inne, będą transmitowane dzisiaj i przez cały tydzień, poprzez profil Facebook, do którego jest również dostęp poprzez stronę internetową (czerwony link TRANSMISJA NA ŻYWO).
  3. W liturgii tygodnia obchodzimy: dowolne wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej – w środę; święto św. Macieja Apostoła – w czwartek; święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i biskupa diecezjalnego Andrzeja Jeża – w sobotę. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji ks. Biskupa.
  4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które rozpoczynają się codziennie o 18.30, oraz do tego, żeby aby, respektując ograniczenia dotyczące liczby osób, korzystać w czasie nabożeństw i Mszy Świętych z sakramentu pokuty. W środę rozpoczynamy tegoroczne nabożeństwa Fatimskie – nie będzie procesji, różaniec odmówimy po Mszy Świętej i nie będzie w tym dniu różańca transmitowanego o godz. 20.30. Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o 14.45. Nabożeństwo za przyczyną św. Pio z Pietrelciny – w piątek wieczorem.
  5. Korzystajmy z prasy dostępnej dzisiaj i przez cały tydzień w kościele. Ze stolika z prasą można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.
  6. Z serca dziękujemy za przekazywane indywidualnie, oraz wpłacane na konto parafii, ofiary na jej utrzymanie oraz na cele inwestycyjne. Bóg zapłać!
  7. Objazdowy serwis legalizacji gaśnic będzie do dyspozycji we wtorek od 8.00 do 16.00 koło cmentarza.
  8. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Krzysztof Noworolnik oraz śp. Andrzej Wiercioch. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.