Ogłoszenia - Niedziela Świętej Rodziny - 29.12.2019 r.

Ogłoszenia - Niedziela Świętej Rodziny  - 29.12.2019 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 oraz 17.00. Nieszpory Świąteczne o godz. 16.30.
  2. Witamy serdecznie Szanownych Gości – Kuracjuszy oraz Turystów i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy - w środę wieczorem, Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – w piątek o godz. 14.45.
  3. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie „Starego Roku”– we wtorek wieczorem. Msza Święta połączona z Nieszporami z Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki rozpocznie się o godz. 17.00.
  4. W liturgii tygodnia będziemy obchodzili wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu – w czwartek.
  5. W Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki (Nowy Rok) Msze Święte w naszym kościele będą w porządku niedzielnym.
  6. Grupę „Emaus” zapraszamy na spotkanie formacyjne w poniedziałek wieczorem.
  7. W tym tygodniu przypada I. czwartek, I. piątek i I sobota miesiąca. Msze Święte wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa ze składką na misje - w piątek o godz. 7.00 i 15.30 i 17.00. Trwający w łasce uświęcającej przystąpią do Komunii Świętej. Dla wszystkich pozostałych będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w czwartek od godz. 16.00 oraz w piątek od 15.00. W czwartek w czasie spowiedzi cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań do służby Bożej w Kościele. Odwiedziny chorych w domach w piątek od godz. 10.00. Nabożeństwo wynagradzające w sobotę po Mszy Świętej o godzinie 7.00.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Gość Niedzielny, Niedziela, Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, a także Kalendarze Rolnicze są dostępne na stoliku z prasą. Stamtąd można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu będzie następujący:
  9. Szczawnickie kolędowanie – to tytuł koncertu organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury, w którym wezmą udział Orkiestry ze Szczawnicy i Krościenka oraz Kapela Zbójnicka. Odbędzie się on w naszym kościele w najbliższą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej. Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy!

Do użytku wewnętrznego.