Ogłoszenia - XXXIV Niedziela Zwykła - 24.11.2019 r.

Ogłoszenia - XXXIV Niedziela Zwykła  - 24.11.2019 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, i 17.00. Nieszpory za zmarłych o godzinie 16.30.
  2. Witamy serdecznie Szanownych Gości - Kuracjuszy oraz Turystów i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia: Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem;  Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia w piątek o godzinie 14.45. Codziennie Różaniec z wypominkami o godzinie 16.30.
  3. W liturgii tygodnia będziemy obchodzili:  święto św. Andrzeja Apostoła – w piątek.
  4. W czwartek przypada 10. rocznica święceń biskupich Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża. Zachęcamy w tym dniu do szczególnej modlitwy w jego intencji.
  5. Msza Święta w intencji Ojczyzny - w czwartek wieczorem. W liturgię sprawowaną przez przyczynę św. Wojciecha włączą się członkowie Akcji Katolickiej. Po Mszy Świętej odbędzie się katecheza biblijna dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy!
  6.  Kończy się rok liturgiczny. Przyszła niedziela wprowadzi nas w Adwent.
  7. Osoby należące do grup parafialnych zapraszamy na spotkania formacyjne: Grupę Odnowy „Synaj” - we wtorek po Mszy Świętej wieczornej; Różę Żywego Różańca Matki Bożej Miłosierdzia w środę po Mszy Świętej wieczornej; Scholę dziecięcą w środę na godzinę 18.00; lektorów w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.
  8. Osoby tworzące Parafialny Zespół Synodalny zapraszamy w piątek wieczorem.
  9. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Gość Niedzielny, Niedziela, Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, są dostępne na stoliku z prasą. Stamtąd można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.
  10. Akcja Katolicka organizuje w Szczawnicy seans filmu pt. „Nieplanowane” – w niedzielę, 8 grudnia, o godz. 14.00 w Sali widowiskowej MOK. Chętnych do jego obejrzenia prosimy o kontakt z p. Aleksandrem Majerczakiem (508 392 800). Zachęcajmy do skorzystania z możliwości obejrzenia tego filmu w Szczawnicy!
  11. W imieniu ks. Rafała Zborowskiego dziękujemy za dary dla Polaków mieszkających na przedmieściach Lwowa. Bóg zapłać!
  12. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Stanisław Oleś. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.

Do użytku wewnętrznego.