Ogłoszenia - XXXII Niedziela Zwykła - 10.11.2019 r.

Ogłoszenia - XXXII Niedziela Zwykła  - 10.11.2019 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, i 17.00. Nieszpory za zmarłych o godzinie 16.30. Dziękujemy serdecznie za ofiary indywidualne i te składane dzisiaj na tacę z przeznaczeniem na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać!
  2. Ofiary na „Kościół w potrzebie” prosimy składać dzisiaj i przez cały tydzień do puszek zamocowanych na stałe w naszym kościele.
  3. Witamy serdecznie Szanownych Gości - Kuracjuszy oraz Turystów i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia: Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy – w środę wieczorem;  Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia w piątek o godzinie 14.45; Nowenna do Bożego Miłosierdzia w piątek wieczorem. Codziennie Różaniec z wypominkami o godzinie 16.30.
  4. W liturgii tygodnia będziemy obchodzili: wspomnienie św. Marcina z Tours – w poniedziałek; wspomnienie św. Jozafata – we wtorek; wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych polski męczenników – w środę.
  5. Jutro, z racji Narodowego Święta Niepodległości, Msza Święta w intencji Ojczyzny będzie o godzinie 10.30. Obchody święta rozpoczną się  o godzinie 9.00 na starym kościelisku. Tam nastąpi odśpiewanie Hymnu Państwowego, przemówienie Pana Burmistrza, złożenie kwiatów, apel poległych i przemarsz do kościoła. W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica zapraszamy do licznego udziału w tych obchodach.
  6. Osoby należące do grup parafialnych zapraszamy na spotkania formacyjne: Grupę Odnowy „Synaj” - we wtorek po Mszy Świętej wieczornej; Scholę dziecięcą w poniedziałek na godzinę 10 oraz w środę na godzinę 18; Akcję Katolicką w środę po Mszy Świętej wieczornej; lektorów w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.
  7. Grupa ADONAI organizuje czuwanie modlitewne pt. „Modlitwa o czystość z bł. Karoliną” w piątek 15 listopada o godzinie 18.00. Zapraszamy młodzież, kandydatów do sakramentu bierzmowania oraz wszystkich chętnych.
  8. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Gość Niedzielny, Niedziela, Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, są dostępne na stoliku z prasą. Stamtąd można zabrać również kartki z intencjami mszalnymi na bieżący tydzień.

Do użytku wewnętrznego