Ogłoszenia - III Niedziela Wielkanocna - 5 maja 2019 r.

Ogłoszenia -  III Niedziela Wielkanocna - 5 maja 2019 r.

1. Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00. Nabożeństwo majowe o 18.30.
  2. Witamy serdecznie Szanownych Gości - Kuracjuszy oraz Turystów i zachęcamy, aby wraz z Wiernymi naszej parafii uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia, który jest obchodzony w Polsce jako Tydzień Biblijny: nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.30; Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę wieczorem; Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia w piątek o 14.45; Nowenna do Bożego Miłosierdzia w piątek wieczorem.
  3. W liturgii tygodnia będziemy obchodzili: święto św. Filipa i Jakuba, Apostołów – w poniedziałek; uroczystość św. Stanisława – głównego patrona Polski i naszej diecezji – w środę.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12.00 udzielimy I Komunii Świętej dzieciom z klas III. W miarę możliwości prosimy pozostawić tę Mszę Świętą dzieciom oraz ich rodzinom.
  5. Osoby należące do grup parafialnych zapraszamy na spotkania formacyjne: Grupę Odnowy w Duchu Świętym we wtorek na godz. 19.00; dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami w środę i czwartek na godz. 17.00; Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – w środę po Mszy Świętej wieczornej; ministrantów – w czwartek na godz. 18.00; Pomocników Maryi w piątek na godz. 15.00; Grupę Adonai w piątek po Mszy Świętej wieczornej.
  6. Szczawnicki Oddział Akcji Katolickiej, organizuje Parafialny Kiermasz Książki Religijnej, Regionalnej i Patriotycznej. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty!
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – Gość Niedzielny, Niedziela, Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, są dostępne na stoliku z prasą. Stamtąd można zabrać również kartki z intencjami na bieżący tydzień.
  8. Związek Podhalan zaprasza na Majówkę przy kapliczce na Jarmucie, we wtorek na godz. 17.00.
  9. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Stanisław Zachwieja oraz śp. Marianna Banaś. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.