Odpust Parafialny i Srebrny Jubileusz Księdza Proboszcza

Dzisiejsza niedziela była szczególnym dniem w naszej parafii. Obchodziliśmy odpust ku czci Najświętszej Maryji Panny Nieustającej Pomocy oraz Srebrny Jubileusz księdza proboszcza. Z tej okazji o godzinie 12:00, Jubilat sprawował Mszę św. wraz z przybyłymi księżmi na tę uroczystość, a kazanie wygłosił o. dra hab. Szczepan Praśkiewicz karmelita. Na początku Mszy św. przedstawiciele dzieci, młodzieży i starszych, złożyli w imieniu wszystkich parafian, życzenia z okazji Jubileuszu 25-lecia kapłaństwa. Otaczamy szczerą modlitwą naszego księdza proboszcza życząc mu wiele radości z każdego dnia kapłańskiej służby, Bożego błogosławieństwa i obfitości darów Ducha Świętego. Niech  dobry Bóg darzy Go zdrowiem i pokojem, a Maryja Matka kapłanów ma w swojej opiece i wyprasza potrzebne łaski.

Galeria Zdjęć